promocja firmy

Nie tylko zwykłe kubki, ale również kubki termiczne! Gdy poszukujesz pomysłu na praktyczny podarunek od firmy, zamówienie kubków termicznych może być doskonałym wyborem zarówno na upalne lato, jak i na mroźną zimę!

Dlaczego warto wybrać kubki termiczne jako upominek od firmy?

Przedsiębiorstwa, które chcą zamówić gadżety reklamowe, mają obecnie do dyspozycji szeroką gamę tego typu produktów. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszą się te, które spełniają również funkcje praktyczne.

Do popularnych gadżetów reklamowych zaliczane są obecnie kubki termiczne, w tym także efektowne kubki termiczne z grawerem, które mają dzięki niemu elegancki i niebanalny wygląd.

Kubki termiczne są rodzajem mniejszych termosów, które wyposażone są w podwójne ścianki, by utrzymywać oryginalną temperaturę wlanych do nich napojów. Doskonale nadają się zatem do przechowywania w nich kawy, herbaty, ale również chłodnych napojów.

Tego typu kubki są też wyposażone w szczelne zamknięcia, dzięki czemu zapobiegają one wylewaniu się z nich napojów. Można więc łatwo i bezpiecznie przenosić je w ręce, torbie, korzystać z nich w samochodzie.

Rodzaje kubków termicznych – co wybrać?

Producenci oferujący kubki termiczne do personalizacji mogą zaoferować klientom wiele ich wariantów. Jakie kubki kupowane są najczęściej?

Kubki termiczne metalowe

To najpopularniejsze kubki wybierane przez większość klientów. Są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia, a także bardzo szczelne i estetyczne.

Kubki termiczne bambusowe

Ciekawa alternatywa dla firmy, która chciałaby podkreślić swoje przywiązanie do środowiska naturalnego. Z zewnątrz są one wykończone z użyciem naturalnego bambusa.

Kubki termiczne gumowane

Mają powierzchnię wykonaną z gumy, dlatego nie wyślizgują się z dłoni. Są przez to wygodne w używaniu.

Kubki termiczne z uchwytem

Mają boczny uchwyt, który umożliwia korzystanie z nich jak ze zwykłego kubka.

Kubki termiczne z sitkiem

Mogą być one używane do wygodnego parzenia w nich herbaty, kawy.

Dobierając odpowiednie kubki, warto też zwrócić uwagę na ich wielkość, kolorystykę oraz na sposób zamknięcia.

Jak zamówić kubki termiczne z grawerem?

Realizacją kubków termicznych wykończonych grawerunkiem zajmuje się dzisiaj wiele firm. Mogą one zaoferować klientom kompleksową obsługę, czyli zamówienie wybranych kubków i wykończenie ich z użyciem grawerunku według przekazanego projektu.

Zamówienia na kubki termiczne z grawerem można składać obecnie także w sieci, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla firm, którym zależy na łatwiejszym zakupieniu tych gadżetów reklamowych.

Leave a Comment