oprogramowanie

Czasy, w których firmy praktycznie wszystko zapisywały w sposób tradycyjny w przeznaczonych do tego księgach praktycznie już minęły. W dzisiejszych czasach nie da się bowiem efektywnie działać, gdyby nie specjalne programy, które znacząco w tym pomagają. Jak więc wybrać odpowiednie oprogramowanie firmy Soneta, które pomaga w cyfryzacji przedsiębiorstwa?

Gdzie można znaleźć dobre oprogramowanie firmy Soneta?

Każda firma, która jest zainteresowana tym, by wejść w posiadanie oprogramowania firmy Soneta w Łodzi powinna znaleźć firmę, która zajmuje się dystrybucją takiego oprogramowania oraz pomocą w jego wdrożeniu w przedsiębiorstwie. Takie firmy znajdziemy na przykład z pomocą internetu.

Patrząc na to, jakie firmy są w stanie dostarczyć programy magazynowe w Łodzi w tym właśnie oprogramowanie firmy Soneta można natrafić na przykład na ofertę firmy Svensson PPHU, która działa na terenie stolicy województwa łódzkiego. Oferuje ona oprogramowanie Enova 365 firmy Soneta, które dostępne jest w wielu wersjach i jest ono oprogramowaniem ERP, które usprawnia przepływ informacji w firmie.

Dlaczego warto wybrać oprogramowanie firmy Soneta?

Oprogramowanie firmy Soneta, czyli system Enova 365 to system ERP, który zdecydowanie warto wybrać, gdy zależy nam an usprawnieniu przepływu informacji w firmie i zautomatyzowaniu pewnych procesów. Z jego pomocą możliwa jest obsługa wielu części firmy, gdyż program może składać się z modułów Kadry i Płace, Handel, Księgowość, Workflow, BI oraz CRM.

Ponadto korzystając z usług firmy Svensson PPHU można liczyć na sprawne wdrożenie oprogramowania Enova365 w przedsiębiorstwie w jednej z trzech wersji. Oferta opiera się o wielkość firmy i na pomoc mogą liczyć zarówno te małe przedsiębiorstwa, jak i średnie oraz największe u których proces ten naturalnie będzie trudniejszy i bardziej czasochłonny. Kolejna zaleta Enova365 to fakt, iż jest to pierwszy system ERP w Polsce, którego można używać z pomocą urządzeń dotykowych i gestów.

Leave a Comment