Jakie meble do kancelarii?

Klient idąc do kancelarii prawnej, oczekuje profesjonalnej porady i najlepszego rozwiązania sprawy, z którą przyszedł. Wizerunek prawnika można budować nie tylko dzięki doświadczeniu i proponowanym rozwiązaniom. Klient przebywając we wnętrzu kancelarii, będzie uważnie obserwował zastosowane rozwiązania i na pewno doceni eleganckie i stylowe meble. Warto zainwestować w designerskie meble, które dodadzą miejscu nutkę ekstrawagancji. Zwykłe klasyczne meble klienci na pewno widzieli już w wielu miejscach, a designerskie rozwiązania pobudzą ich wyobraźnię i zostaną zapamiętane na dłużej.

Dlaczego warto postawić na designerskie meble?

Meble do kancelarii w sklepie Designtown.pl pozwolą jasno określić charakter miejsca i zbudować zaufanie klienta już od progu. Warto zainwestować w wysokiej jakości meble designerskie, które będą funkcjonalne i ergonomiczne. Proponowane projekty nie będą przytłaczać wnętrza, a ich zadaniem jest zapewnienie komfortu i wygody podczas codziennych obowiązków. W związku z powagą świadczonych usług wnętrze powinno budzić tylko pozytywne skojarzenia. Wyposażenie kancelarii wiele mówi na temat pracy i charakteru prawnika, z którym mamy do czynienia. Słabej jakości wyposażenie może wzbudzić w potencjalnym kliencie wątpliwości, a prestiż prawnika może zostać utracony.

Designerskie wyposażenie gabinetu prawnika

Podstawowym meblem w kancelarii jest biurko, które powinno być eleganckie i ponadczasowe. W ofercie Design Town znajdziemy biurko Cube, które jest połączeniem oryginalnej prostej formy. Minimalistyczne metalowe nóżki wprowadzą do wnętrza nutkę nonszalancji. To wyjątkowo wygodny mebel, który sprawdzi się w eleganckim biurowcu i domowym gabinecie. Blat biurka tworzy czarne szkło imitujące marmur. Taka forma biurka nie będzie przytłaczać swymi wymiarami, a nada wnętrzu lekkości. Powierzchnia użytkowa 130 × 60 cm pozwoli nie tylko na codzienną pracę, ale także prowadzenie rozmowy z klientem. Komfortowa praca przy biurku to także konieczność zakupu ergonomicznego krzesła biurowego. Częstym wyborem klientów jest wygodny i solidny fotel obity skórą naturalną. Ważne, aby fotel dopasowywał się do ciała człowieka i podtrzymywał kręgosłup. Ergonomiczny fotel pozwoli uniknąć bólu pleców nawet w przypadku wielogodzinnej pracy siedzącej. Właściciel kancelarii powinien zadbać nie tylko o swój komfort. Niezwykle ważne jest przecież wrażenie klienta. Nasi goście powinni mieć do dyspozycji wygodne fotele, krzesła lub sofy. Klient, który poczuje się doceniony na pewno poczuje większe zaufanie do pracowników kancelarii.

Sala spotkań i poczekalnia

Głównym punktem sali spotkań jest stół kancelaryjny, przy którym dochodzi do podpisywania bardzo ważnych dokumentów. Stół powinien być więc masywny i na tyle duży, aby mogło przy nim siedzieć 5-6 osób. Najlepiej, aby miał okrągły kształt, ponieważ to będzie oznaczać równość wszystkich rozmówców. Ułatwi także kontakt wzrokowy podczas prowadzenia negocjacji. Przy stole powinny znajdować się wygodne i eleganckie krzesła lub fotele. Bardzo istotna jest także odpowiednia aranżacja poczekalni. Właśnie to pomieszczenie klient zobaczy jako pierwsze. Ważne będą tutaj miejsce do wygodnego oczekiwania na spotkanie, stolik kawowy czy wygodne podnóżki. Całość stylizacji można uzupełnić designerskimi dodatkami w postaci zegarów czy lamp.

Mniej znaczy więcej

Wybierając meble do kancelarii, najlepiej zachować umiar dotyczący ilości, wielkości oraz kolorów mebli i dodatków. Nadmiar mebli i dodatków wywoła wrażenie bałaganu i może odwracać uwagę klienta od tematu spotkania. W przypadku zawodu prawnika, adwokata czy notariusza wrażenie porządku na wyjątkowo duże znaczenie. Oprócz umiarkowanego wyboru wyposażenia warto postawić na stonowaną i dopasowaną do całej stylizacji kolorystykę. W tego rodzaju wnętrzach mile widziane będą dodatki, które podkreślą prawniczy etos. Mowa o pamiątkach i antykach znakomitej jakości i z autentyczną historią. Oszczędność w dodatkach oznaczać będzie wyeksponowanie najważniejszych elementów wnętrza, czyli masywnego biurka czy biblioteczki z wydaniami prawniczymi.

Leave a Comment