ksztaltki do paczek

Pianka polietylenowa PE to materiał, który bardzo dobrze znany jest przede wszystkim przedsiębiorstwom, które organizują bezpośrednie wysyłki swoich przedmiotów do klienta. Jakie właściwości jednak ma taka konstrukcja? Fachowcy informują.

Pianka polietylenowa PE – elastyczność

Pianka polietylenowa PE jest przedmiotem o dużej elastyczności. Można dowolnie ją rozciągać oraz zwijać tak, aby pokryć nią każdy przedmiot niezależnie od jego wielkości. Dzięki temu dociera on w jak najlepszym stanie do samego klienta.

Producent opakowań tekturowych bardzo często rekomenduje stosowanie takich pianek, ponieważ są one doskonałym wypełniaczem do każdej paczki kartonowej. W ten sposób ogranicza się wolną przestrzeń, która mogłaby okazać się niebezpieczna dla samych przedmiotów.

Pianka polietylenowa PE – amortyzacja

Taka pianka to również skuteczna amortyzacja drgań oraz nagłych upadków paczki z dużych wysokości. Jest to bardzo ważne szczególnie wtedy, gdy paczka musi przejechać długą drogę, aby móc dotrzeć pod adres klienta.

Wtedy może napotkać wiele przeciwności, takich jak drgania na drodze lub nieumiejętne obchodzenie się kuriera. Warto wtedy ograniczyć ilość zwrotów w firmie oraz przede wszystkim zainwestować w wysokiej jakości pianki PE.

Pianka polietylenowa PE – skuteczność

Pianka to nie tylko wypełnienie, ale również widoczna i udowodniona skuteczność, która doceniana jest szczególnie przez osoby doceniające wysoką jakość. Dzięki temu przedmiot dociera do klienta w doskonałym stanie. Jest to bardzo ważne dla każdego.

Warto również wspomnieć, że taka pianka to również bardzo dobry sposób na to, aby móc ograniczyć uszkodzenie przedmiotu. To ważne szczególnie wtedy, gdy ma on dotrzeć na sklepowe półki. Wtedy należy przykładać szczególną wagę do jego zabezpieczenia.

Pianka polietylenowa PE to przede wszystkim doskonała amortyzacja, elastyczność oraz skuteczność działania. Dzięki niej każda paczka jest bezpieczna.

Leave a Comment