sprzedaz zlomu

Masz niepotrzebny złom? Skorzystaj z usług skupu złomu IKL w Gliwicach, aby otrzymać najlepszą cenę!

Dlaczego warto sprzedawać złom w skupie?

Sprzedaż złomu w skupie jest dobrym rozwiązaniem z kliku powodów. Złom posiada dużą wartość jako surowiec, który można poddać recyklingowi i ponownie wykorzystać do produkcji nowych wyrobów metalowych. Dzięki temu recykling złomu nie tylko chroni zasoby naturalne, ale także zmniejsza ilość odpadów oraz zapobiega nadmiernej eksploatacji zasobów.

Do głównych powodów, dla których warto sprzedawać złom, zaliczane są:

  • Zysk ze sprzedaży

Złom metalowy może mieć znaczną wartość pieniężną, w zależności od rodzaju metalu, jego stanu i aktualnego zapotrzebowania na rynku. Sprzedając złom, możesz zarabiać na zasobach, które w przeciwnym razie zostałyby zmarnowane.

  • Ochrona środowiska

Recykling złomu zmniejsza potrzebę wydobycia nowych metali oraz obniża zużycie energii i emisje gazów cieplarnianych związane z produkcją. Dzięki temu jest on bardzo korzystny dla środowiska naturalnego.

  • Łatwa utylizacja

Złom może zajmować dużo miejsca i może być trudny do utylizacji. Sprzedając złom, można łatwo pozbyć się tego problemu.

  • Zgodność z prawem

Złom powinien być odpowiednio utylizowany, dlatego korzystając ze skupu można zadbać o to, aby nie był on niewłaściwie zagospodarowany. To bardzo ważne szczególnie w przypadku firm, które mogą narazić się na poważne koszty wynikające z nieprawidłowej utylizacji metali.

Sprzedaj złom w skupie IKL w Gliwicach!

Sprzedanie złomu nie musi być problemem – w tym celu wystarczy tylko wybrać odpowiedni skup, który szybko i sprawnie zrealizować transakcję i zaoferować dobrą cenę za sprzedane materiały.

IKL – skup złomu Gliwice – https://www.iklodpady.com/ to firma, która zapewnia swoim klientom kompleksowe wsparcie w zakresie skupu złomu z różnych typów metali.

Skupuje ona wszystkie klasy złomu, w tym także złom metali kolorowych, dlatego wtedy, gdy chce się skorzystać z oferty takiej jak skup żeliwa, skup stali nierdzewnej, skup aluminium, skup ołowiu albo skup miedzi Gliwice to miasto, w którym można zrobić to w skupie IKL.

Oferta firmy IKL obejmuje:

  • podstawienie kontenerów przeznaczonych do odebrania od klienta złomu
  • odbiór złomu transportem własnym klienta
  • możliwość skorzystania z usługi załadunku złomu samochodem z HDS
  • demontaż konstrukcji wymagających utylizacji – cięcie złomu bezpośrednio u klienta

W firmie IKL – skup metali Gliwice – ceny ustalane na bieżąco przed odbiorem, dzięki czemu klient otrzymuje najlepsze wyceny przy sprzedaży. Dodatkowo firma zapewnia także krótkie terminy płatności oraz umożliwia rozliczenia gotówkowe.

PUNKT SKUPU ZŁOMU
44-109 Gliwice, ul. Metalowców 6
Tel: +48 537 666 706

Leave a Comment