plytki ceramiczne

W dzisiejszych czasach bardzo dużo osób zwraca uwagę na to, jak wygląda wnętrze ich domów i mieszkań. Jest to z pewnością dobra zmiana, gdyż oznacza to, że poczucie stylu i estetyki jest ważne dla wielu ludzi. Jest to zaleta, gdyż wygląd miejsca, w którym spędzamy dużo czasu wpływa bezpośrednio na samopoczucie każdego dnia.

Czym jest Venis Porcelanosa?

Venis Porcelanosa to płyta ścienna, która została stworzona w taki sposób, aby wiernie imitowała naturalny kamień jednocześnie posiadając zalety ceramiki i porcelany. Produkt jest tworzony poprzez włączenie mikro ziaren do procesu produkcyjnego, co znacząco zwiększa odporność płytki. Na rynku dostępne są głównie trzy odcienie Venis Porcelanosa – Silver, Dark i Sand. Jeżeli natomiast chodzi o wymiary to również dostępne są trzy rozmiary – 100 centymetrów na 100 centymetrów, 80 centymetrów na 80 centymetrów oraz 59,6 centymetra na 59,6 centymetra. Co więcej, płytki z przeznaczeniem na ścianę można zakupić w rozmiarze 45 centymetrów na 120 centymetrów.

Co wpływa na popularność marki Porcelanosa?

Marka Porcelanosa to wiodący producent wyrobów ceramicznych, ale również mebli kuchennych, łazienkowych oraz wielu rozwiązań architektonicznych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że firma działa na terenie całej Europy, Ameryki Północnej, Azji oraz Ameryki Łacińskiej. W tym momencie na wymienionych kontynentach znajduje się tysiąc sklepów stacjonarnych oraz 43 centra logistyczne, w których można kupić Venis Porcelanosa. Marka swoje działania opiera, kierując się czterema ważnymi aspektami. Mowa tutaj o innowacyjności, jakości, designie oraz zrównoważonym rozwoju. Warto podkreślić, że nowoczesne rozwiązania, takie jak płytki Venis Porcelanosa są teraz w modzie, gdyż przyczyniają się do powstania pięknych wnętrz. Przedsiębiorstwo tworzy swoje produkty z przeznaczeniem dla przestrzeni domowej, ale również i publicznej, co wyróżnia markę na rynku i pozwala zdobyć klientów z wielu branż. Porcelanosa to jedna z najbardziej renomowanych firm hiszpańskich na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać Venis Porcelanosa?

Venis Porcelanosa to bez dwóch zdań bardzo modne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Jednak płytki te są używane głównie do urządzania łazienek. Co więcej warto wspomnieć, że płytki Venis Porcelanosa są produkowane z uwzględnieniem dbania o środowisko. Firma Porcelanosa używa w swoich fabrykach energii elektrycznej pozyskiwanych z OZE (odnawialne źródła energii). Aż 30% energii w fabrykach jest wytwarzane na miejscu!

Leave a Comment