To, że praca zdalna stała się tak popularna od czasu pandemii, wiedzą chyba wszyscy. Warto jednocześnie dodać, że wzrost zainteresowania taką, a nie inną formą aktywności zawodowej, przekłada się na konkretne potrzeby sprzętowe. Sprawdźmy zatem, jakie akcesoria i gadżety reklamowe przydadzą się osobom pracującym zdalnie.

Laptop niekoniecznie, akcesoria – już tak!

Laptop to chyba obowiązkowy element wyposażenia każdego, kto pracuje zdalnie. Oczywiście trudno oczekiwać, by tak zaawansowany i dość kosztowny sprzęt, był dostępny jako gadżet reklamowy. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że nawet najlepszy laptop nie sprawdzi się, jeśli nie zadbamy o podstawowe akcesoria. Należą do nich m.in.:

  • karty pamięci,
  • zewnętrzne nośniki danych (pendrive),
  • myszki,
  • oświetlenie LED itd.

Pamiętajmy, że osoba pracująca zdalnie, często zabiera ww. sprzęt „w teren”, czyli do miejsc uczęszczanych przez postronne osoby. Oznacza to, że wymienione gadżety reklamowe mogą generować solidną ilość kontaktów marketingowych.

Sprzęt, który każdy pracownik winien posiadać

Firmy zatrudniające pracowników zdalnych, mogą promować się za pomocą szerokiej gamy urządzeń wchodzących w skład mobilnego stanowiska pracy. O jakim sprzęcie mowa?

  1. Powerbank – to urządzenie, które może posłużyć do zasilania smartfona, mp3, a nawet laptopa, o ile rzecz jasna posiada szybkie złącze USB-C. Dzięki niemu osoba pracująca zdalnie może nawet dwukrotnie wydłużyć czas pracy na urządzeniu mobilnym bez konieczności jego ładowania.
  2. Słuchawki – niezależnie od tego, czy dana osoba korzysta ze sprzętu przewodowego lub bezprzewodowego, słuchawki i tak są obowiązkowym wyposażeniem w pracy zdalnej. Dzięki nim można dyskretnie uczestniczyć w callach, relaksować się podczas pisania tekstu, czy też komunikować ze współpracownikami.
  3. Ładowarki USB – to proste, ale za to niezbędne gadżety reklamowe. Trudno sobie wyobrazić życie bez ładowarki z gniazdem USB-C. Dzięki niej można naładować praktycznie każde urządzenie mobilne, w tym smartfon, tablet, zewnętrzny magazyn energii i laptop.
  4. Torby na laptop. Narzędzie pracy osób pracujących zdalnie zawsze zasługuje na właściwy poziom ochrony. Torba na laptop powinna być idealnie skrojona pod dane urządzenie, a także posiadać kieszenie, w których znajdzie się miejsce na inne akcesoria. W końcu dobrze zorganizowany pracownik zawsze ma wszystko pod ręką.
  5. Notatnik. Planowanie spotkań, terminów zleceń, a także zaznaczenie deadlineu w przypadku projektów graficznych nie zawsze jest możliwe za pomocą urządzenia mobilnego. Czasem wystarczy do tego zwykły notes z terminarzem, który ułatwi organizację czasu i poprawi efektywność pracownika.
  6. Etui na telefon. Służbowa komórka powinna być dobrze chroniona przed upadkiem i w konsekwencji – zniszczeniem. Etui na smartfon powinno być lekkie, funkcjonalne i co najważniejsze – musi skutecznie ochronić ekran urządzenia przed zarysowaniami. Czasem zwykła szybka to za mało.

Jak widać, w pracy zdalnej gadżety reklamowe odgrywają bardzo ważną rolę. Zapraszamy do zapoznania się z nimi na stronie gratisownia.pl, gdzie znajdą Państwo szereg funkcjonalnych i niezawodnych akcesoriów dla swoich pracowników.

Leave a Comment