opakowania papierowe

Większość osób nie wymaga zbyt wiele od jednorazowych talerzyków lub innych opakowań papierowych. Jednak w przypadku firm korzystających z nich w dużych ilościach (np. restauracji) liczy się jakość, cena oraz łatwość zastosowania. Warto poszukać jak najlepszego producenta takich opakowań.

Dobry i godny zaufania producent talerzy jednorazowych

Bardzo często spotykanym rodzajem opakowań z kartonu są talerze jednorazowe. Tego typu opakowania papierowe producent wykonuje z dość cienkiego, ale jednocześnie mocnego kartonu, często dodatkowo wygładzonego od wewnątrz. Taka warstwa chroni powierzchnię talerzyka przed szybkim zamoknięciem od wilgotnego jedzenia.

W ten sam sposób produkowane są opakowania na wynos burger box lub zamykane papierowe boxy obiadowe. Dzięki zwiększonej trwałości papieru można z powodzeniem zabrać ze sobą obiad np. na spacer. Zamknięcie wieka chroni ciepłe dania przed wystygnięciem.

Praktyczne tacki gastronomiczne i nie tylko

Niektóre opakowania papierowe producent przygotowuje w wyjątkowy sposób, mając na celu spełnienie oczekiwań szczególnie wymagających klientów. Przykładem mogą być tacki gastronomiczne. Często wykorzystywane są w restauracjach o wysokim standardzie, powinny więc dobrze wyglądać, ale wciąż być praktyczne.

Również papierowe pudełka na wynos powinny wyglądać efektownie i być łatwe w użyciu. Mogą być składane lub zamykane, miewają rączkę lub „uszy” do noszenia, dzięki czemu stają się funkcjonalne jak mała torebka. Nałożenie jedzenia do wnętrza jest proste, często robi się to przed złożeniem.

Talerze jednorazowe – właściwy wybór do gastronomii

W wielu punktach gastronomicznych korzysta się z tacek czy też talerzy jednorazowych. Warto wybrać producenta, który nie skupia się wyłącznie na masowej produkcji, ale chce stworzyć wyjątkowe rozwiązanie. Niektóre opakowania na wynos lub talerze używane w punkcie mogą mieć np. nadrukowane logo restauracji.

Podsumowując, warto poświęcić chwilę i wybrać jak najlepszego producenta opakowań jednorazowych. Nawet tak proste rzeczy jak talerzyki papierowe mogą wyglądać ładnie i dobrze świadczyć o danej placówce.

Leave a Comment