czyste powietrze

Często czujesz się ospały i zmęczony? Masz wrażenie, że w okresie jesienno-zimowym stale jesteś przeziębiony. Twoje problemy z zasypianiem się nasilają, a wygląd skóry i włosów nie zachwyca? Można szukać różnych przyczyn takie stanu rzeczy, jednak nie każdy będzie ich szukać w jakości powietrza, a to duży błąd.

Jak jakość powietrza na nas wpływa?

Niestety nie od dziś wiadomo, że Polska to jeden z krajów o najgorszej jakości powietrzu, oczywiście problem nasila się w okresie grzewczym, gdzie występuje zjawisko smogu. Różne frakcje pyłów zawieszonych PM 2.5 oraz PM10, wpływają negatywnie na organizm ludzki, a to jeszcze nie wszystko. W powietrzu znajdują się również inne zanieczyszczenia, a także wirusy i bakterie, dlatego też niska jakość powietrza, nie będzie korzystna dla człowieka.

Z jakimi problemami możemy się spotkać wdychając zanieczyszczone powietrze?

  • wpływ na układ oddechowy: astma, obniżenie wydolności płuc, zapalenie oskrzeli i zapalenie płuc

  • wpływ na układ krwionośny: miażdżyca, nadciśnienie, zwężenie naczyń krwionośnych

  • wpływ na serce i mózg: zatory, choroby wieńcowe, arytmii serca, problemy z pamięcią, koncentracją, stany depresyjne czy stany wzmożonego niepokoju.

Wszystko to sprawia, że coraz częściej szukamy dobrych sposobów na skuteczne filtrowanie powietrza. Oczyszczacz powietrza firmy Goodair to idealny przyjaciel w walce z zanieczyszczeniami.

Jak dobrze wybrać najlepszy oczyszczacz powietrza firmy Goodair?

Popularność urządzeń z segmentu sterylizacji powietrza rośnie, z tego też względu na rynku pojawiają się nowi producenci, a także coraz więcej modeli, aby wybrać skuteczny oczyszczacz powietrza firmy Goodair, należy odpowiedzieć sobie na 3 podstawowe pytania:

  • po pierwsze jaką powierzchnię mamy zamiar oczyścić i pod tym kątem zwrócić uwagę na takie parametry jak powierzchnia oczyszczania i wydajność oczyszczacza,

  • po drugie sposób filtracji, to ważne jeśli zależy nam na jak najlepszych efektach, najlepsze oczyszczacze firmy Goodair, będą oczyszczać powietrze wieloetapowo, a zastosowane w nich filtry spełniają wszelkie normy,

  • po trzecie na jakich funkcjach nam zależy.

Tak przygotowani możemy rozpocząć zakup najlepszego oczyszczacza powietrza.

Oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp- lider w branży

Z pewnością przeglądając bestsellery wśród oczyszczaczy powietrza firmy Goodair, spotkamy się z oczyszczaczem i nawilżaczem powietrza Sharp, to japoński producent, który cieszy się ogromną popularnością wśród użytkowników. Oczywiście nie jest to tylko kwestia znanej marki, ale realna skuteczność, dobre komponenty i bezpieczeństwo produktów. Oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp, dopasujemy do konkretnego pomieszczenia, nie będzie z tym problemu, ze względu na dużą ilość dostępnych modeli od tego producenta.

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz i nawilżacz powietrza sharp

Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz z funkcją nawilżania zasługuje na chwilę uwagi, a jeśli poszukujemy modelu z dużą wydajnością, wybór będzie jak najbardziej trafiony, jego parametry oczyszczania i wydajności to 56m2 oraz 450m3/h. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz charakteryzuje także najmocniejszy generator jonów Plasmacluster High-Density 25000, dzięki któremu z powietrza z łatwością wyeliminujemy wirusy i bakterie, zarodniki pleśni i grzybów, ale również utrzymamy równowagę anionowo-kationową, zmniejszając tym samym elektrostatyczność i obniżając ilość kurzu. Sharp KI-G 75 EUW oczyszczacz, to również potwierdzona skuteczność w usuwaniu alergenów, cicha praca, prosta ładna konstrukcja i ogromna funkcjonalność. Zdecydowanie jest to model oczyszczacza i nawilżacza powietrza sharp dla osób wymagających.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Leave a Comment