wystroj wnetrz

Urządzenie salonu to nie lada wyzwanie. W grę wchodzi szereg czynników, które powinniśmy wziąć pod uwagę. Wśród nich bardzo ważne miejsce zajmują walory estetyczne, ale kroku dotrzymuje im poczucie komfortu. Wnętrzarskie trendy 2022 jasno wskazują na to, że modny salon stanowi przede wszystkim synonim funkcjonalności. Jego aranżacja musi być spójna oraz przemyślana. Nie może w niej zabraknąć strefy w której wypoczniemy, ale także tej w której będziemy mogli przyjąć gości. Modny salon 2022 to także ukłon w kierunku natury. Na co jeszcze zwrócić uwagę, aby pokój dzienny był mocno osadzony w trendach?

Modny salon w 2022 roku – przestrzeń z naciskiem na wielofunkcyjność

Czasy home office absolutnie nie przeszły do lamusa – wręcz przeciwnie. Ten model pracy przyjął się bardzo dobrze i wielu pracodawców chętnie go wykorzystuje. To stanowi spore wyzwanie dla nas, pracowników – w końcu musimy wydzielić strefę w której będziemy wykonywać codzienne obowiązki. Przy odrobinie zaangażowania jest to możliwe nawet w przypadku nawet najmniejszego salonu. Wystarczy np. postawić na lamele z pomocą których stworzymy ściankę ażurową. To doskonałe rozwiązanie nawet dla małego salonu w blogu. Drewniane panele przepuszczają światło i nie zabierają dużo miejsca.

Pamiętamy także o wydzieleniu strefy w której będziemy mogli się zrelaksować ze ścianą telewizyjną na pierwszym planie. Do tego także przyda się również przestrzeń sprzyjająca przyjmowaniu gości. Z pomocą przejdą różnej maści przegrody, meble tudzież tapety czy też obrazy dzięki którym nie zabierzemy metrażu, a doskonale wyznaczymy przestrzeń dla poszczególnych stref.

Jaki salon jest modny w 2022 – osadzony blisko natury

Styl eko zawojował światowej klasy katalogi w których prezentowane są kolekcje najlepszej klasy projektantów. Bycie blisko natury jest szalenie modne i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. Projektanci przekonują, że tego typu dekoracje są mocno osadzone w trendach nie bez powodu. Nie dość, że pozwalają na stworzenie przytulnej aranżacji obok której nie będzie można przejść obojętnie, to jeszcze na pewno będzie ona bardzo funkcjonalna. Można z powodzeniem postawić na dekory drewniane. Jest to materiał bez wątpienia ponadczasowy. To klasyka gatunku, która sama w sobie jest mocno dekoracyjna, a przy okazji funkcjonalna. Pokaż, że naturalne usłojenie może działać aranżacyjne cuda – wprowadzić ciekawy akcent nawet do najbardziej nudnej aranżacji nadając jej przy tym wyjątkowego charakteru.

Leave a Comment