Pies siedzący na pniu drzewa

Wybór karmy dla czworonoga nie powinien być kwestią przypadku. Każdy właściciel psa szukając takich produktów, zwraca uwagę nie tylko na ich cenę, ale przede wszystkim jakość i skład. Nieco inne karmy przeznaczone są dla szczeniaków, inne zaś dla dorosłych psów, a jeszcze inne dla seniorów czy chorych zwierząt. Warto więc wybierając karmę półwilgotną, uwzględnić potrzeby żywieniowe swojego zwierzaka i postawić na produkt, który zagwarantuje mu odpowiednie odżywienie. Właściciele psów, którym zależy na podawaniu zwierzęciu wysokiej jakości produktów, często wybierają karmę półwilgotną Tales and Tails. Dlaczego jest to idealny wybór dla psa? Podpowiadamy.

Czym wyróżnia się karma półwilgotna Tales and Tails?

Właściciele czworonogów chętnie wybierają karmy półwilgotne ze względu na to, że stanowią one ciekawe połączenie wersji suchej i wilgotnej. Takie produkty cenione są ze względu na ich wysoką jakość i wchłanialność składników odżywczych, a także świetny smak. Wszystkie te cechy posiada karma półwilgotna dla psa tales and tails. Wyróżnia się ona nie tylko o świetnym składem, ale również krótką listą składników, dzięki czemu nie znajdują się w niej w szkodliwe konserwanty i niepotrzebne wypełniacze. To, czym jednak wyróżnia się półwilgotna karma dla psa tales and tails to fakt, iż jest ona wykonana z owadów.

Jest to innowacyjna, pierwsza, miękka, półwilgotna karma dla psów wykonana z owadów. W jej składzie znajduje się aż 53% owadów i tylko 6 dodatkowych, innych składników wysokiej jakości. Stanowi więc rewolucyjne podejście do karmienia psów. Białko pochodzące z owadów gwarantuje wysoką wartość odżywczą i łatwość trawienia, co sprawia, że produkt ten może być stosowany również przez czworonogi zmagające się z wrażliwością pokarmową.

Dlaczego warto wybrać karmę półwilgotną Tales and Tails?

Półwilgotna karma Tales and Tails dostępna jest na przykład na stronie psiechrupki.pl i chętnie wybierana przez właścicieli czworonogów, którzy stawiają na innowacyjne, wysokiej jakości produkty. Przeznaczona jest ona dla dorosłych czworonogów, a warto ją wybrać ze względu na jej krótką listę składników. Jest ona pozbawiona zbędnych wypełniaczy takich jak ziemniaki, zboża, cukier, celuloza, błonnik buraczany, ryż czy białko grochu. Dzięki temu karma dla psa półwilgotna tales and tails może być stosowana również przez czworonogi wymagające diety hipoalergicznej, pozbawionej kurczaka czy zbóż.

Warto wybrać ten produkt również ze względu na jego wysoką zawartość białka, które stanowi 24% jego składu, a także szereg składników odżywczych, do których zalicza się witaminę A, D3, E, cynk, selen czy miedź. Jakość Premium tego produktu sprawia, że wyróżnia się on nie tylko łatwością trawienia i wysoką wartością odżywczą, ale również wysoką smakowitością, dzięki czemu z pewnością zasmakuje wszystkim czworonogom.

Leave a Comment